Specjalista ds. Zakupów Indirect

Client Administrative
Location Kraków, Poland
Region Kraków
Offer description

Selvita to globalny dostawca zintegrowanych usług badawczo-rozwojowych, posiadający laboratoria w Polsce (Kraków, Poznań i Wrocław), Chorwacji (Zagrzeb) oraz biura w Cambridge w Wielkiej Brytanii, a także w Bostonie i San Francisco w Stanach Zjednoczonych. Nasza firma angażuje się w dostarczanie kompleksowych rozwiązań wspierających międzynarodowych klientów w odkrywaniu i rozwoju nowych leków.

Jako jedna z największych organizacji badań przedklinicznych w Europie, naszym celem jest stworzenie kompleksowych możliwości badawczych, które łączą wczesny etap odkrywania leków z etapem badań klinicznych.

Selvita to zespół naukowców i ekspertów pełnych pasji i zaangażowania, dla których innowacje, dążenie do doskonałości i troska o wspólne dobro są ważnymi elementami codziennej pracy. Tworzymy silne, partnerskie relacje z naszymi klientami, zapewniając najwyższe standardy jakości. Nasze dążenie do innowacyjnych rozwiązań napędza entuzjazm, a rozwój leków prowadzimy z pełnym zaangażowaniem oraz zapewniamy uczciwość i przejrzystość we wszystkich naszych działaniach.

Obecnie poszukujemy Specjalisty ds. Zakupów Indirect. W tej roli będziesz odpowiedzialny/a za kompleksową obsługę procesów zakupowych dla różnych działów firmy – od zapytań ofertowych, przez negocjacje z dostawcami, po nadzór nad realizacją umów.

Dołącz do firmy, gdzie wartości stanowią fundament codziennej misji wspierania klientów w dziedzinie odkrywania i rozwoju leków.

Obowiązki
  • Prowadzanie procesów RFI (Request for Information) oraz RFQ (Request for quotation) w obszarze zakupów Indirect. Analiza ofert oraz bieżąca konsultacja z klientem wewnętrznym.
  • Negocjowanie warunków handlowych  z dostawcami.
  • Udział w sporządzaniu umów z dostawcami, nadzorowanie realizacji warunków umownych.
  • Monitorowanie rynku i poszukiwanie nowych dostawców.
  • Obsługa procesu zamówień.
  • Udział i dbałość w zachowaniu właściwego obiegu dokumentów.
  • Inicjatywa w podejmowaniu działań optymalizacyjnych  w zakresie procesu zakupowego.
  • Współpraca z innymi działami firmy, w szczególności  z działem Technicznym, Facility, BHP, IT, Jakości, w zakresie procesu zakupowego.
Nasze wymagania
  • Min. 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku.
  • Doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu projektów zakupowych.
  • Umiejętności negocjacyjne oraz analityczne.
  • Asertywność, Umiejętność efektywnej organizacji pracy indywidualnej oraz zaangażowanie do pracy w zespole.
  • Entuzjazm i aktywne działania w celu doskonalenia zawodowego.
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.
Co możemy zaoferować
  • Codzienną współpracę i wymianę know-how z doświadczonym międzynarodowym zespołem.
  • Pakiet korzyści obejmujący: przedpłaconą kartę lunchową, prywatną opiekę medyczną, dofinansowaną kartę Multisport oraz dostawę świeżych owoców.
  • Programy rozwoju wewnętrznego, w tym szkolenia z zakresu umiejętności miękkich i przywództwa.
  • Program Wyróżnień Pracowniczych.
  • Program Poleceń Pracowniczych.
  • Kursy języka angielskiego oraz polskiego.
  • Wsparcie w ukończeniu doktoratu oraz bonus finansowy za uzyskanie dyplomu.
  • Wsparcie w legalizacji pobytu i pakiet relokacyjny.
  • Różnorodne inicjatywy sportowe i integracyjne.
Last modified Tuesday, September 24, 2024